Bardzo mi miło, że tu zaglądasz i ciekawi Cię czym się zajmuję i w czym się specjalizuję.

Powiem Ci w sekrecie, że kocham Zarządzanie Projektami i wszystko co jest z tym związane. Co jest dość nietypowe, moje podejście do Zarządzania Projektami skupia się wokół ludzi, a nie dostarczaniu zadań. Wierzę, że poprzez budowanie relacji i właściwe poznanie i wykorzystanie zainteresowań i mocnych stroń członków zespołu, projekt naturalnie toczy się i dostarcza efekty kolejnych etapów.

Zarządzanie projektami to nie tylko planowanie zadań, analiza ryzyk, harmonogramy, kontrole i delegowanie zadań czy wypełnianie raportów. Zarządzanie projektami to również zarządzanie zespołem, motywacja, komunikacja, informacja zwrotna – wszelkie metody czy narzędzia do budowania relacji.

Jestem konsultantem w zakresie zarządzania projektami, które dostarczają wartościowe produkty, z których firmy i zespoły korzystają, a nie tylko generują koszty. Pomagam budować projekty podstaw, wspiera dostarczenie zagrożonych projektów. Moją specjalizacją są projekty optymalizacyjne, automatyzacyjne, wspierające innowacyjność i eliminację niepotrzebnych zadań i wymagań w organizacji.

Jestem również konsultantem i trenerem biznesu. Wspiera lub identyfikują potrzeby rozwojowe biznesu i dostarczam kompleksowe projekty rozwojowe w zakresie zarządzania projektami, budowania zespołu, komunikacji, motywacji, informacji zwrotnej. Pasjonuję się neuroplastyką, plastycznością mózgu w obszarach rozwoju, nauki, zmiany i wykorzystuję wiedzę zdobytą w tym zakresie do osiągania konkretnych i mierzalnych rezultatów.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się i poznaj moje sposoby pracy.